१२ बजेको उपासना सुरु

जून २ तारिखदेखि ओयासामाको १३० औं वार्षिकीतर्फ उन्मुख हुँदै अनुयायीहरूलाई जिबामा फर्केर अाउन र समर्पणका लागि प्रोत्साहन दिन  ‘१२ बजेको उपासना’ तथा ‘जिबामा समर्पण हिनोकिसिन’ थालनी भएको छ ।

थालनीको दिनमा  पितृमातृ-गृहमा क्योकाइसित सम्बन्धित मानिसहरू  परिवारसहित भएर धेरै संख्यामा दर्शनका लागि जिबामा फर्केर अाएका थिए । मुख्य मन्दिर परिसर उनीहरूको उत्सुकताले भरिएको थियो । उपासनामा सहभागी योबोकु र अनुयायीहरूले १३०औं वार्षिकीका लागि क्रियाकलापमा प्रभावकारी रूपले लाग्ने संकल्प गरेका थिए । साथै मुख्य मन्दिर परिसरमा धेरै दर्शनार्थीहरूले जिबामा समर्पण गर्नका लागि हिनोकिसिनमा संलग्न भए ।

तेन्रिक्यो प्रधान कार्यालायमा वसन्त कालीन महापूजा या बालबालिकाहरूका लागि जिबा तीर्थ यात्रा कार्यक्रम अायोजना गरिन्छ । यस्ता बृहत् कार्यक्रमको अायोजना नगरिने समयमा  सन् २०१३ जून महिनादेखि सन् २०१५ डिसेम्बर महिनासम्म हरेक अाइतबार, सार्वजनिक बिदा र हरेक महिनाको २५ तारिखमा दिउँसो १२ बजेदेखि उक्त उपासना सम्पन्न गरिन्छ  ।